logo Laboratoria Przyszłości poziom kolor 1Drukarki 3D,  mikroskopy, roboty, klocki konstrukcyjne, peny 3D i nowoczesne laboratoria elektroniki zostały zakupione dla naszej szkoły w ramach #Laboratoriów Przyszłości - inicjatywy edukacyjnej realizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Naszą wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań. Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

#LaboratoriaPrzyszłości to ponad miliard złotych na nowoczesny sprzęt do szkół podstawowych! Dowiedz się
więcej o największej inwestycji w nowoczesną edukację w historii Polski www.gov.pl/laboratoria