as 5W dniu 08.12.2023r. w Wiśle odbył się ogólnopolski finał :Zimowej Akademii Sportu, z udziałem naszych uczniów, którzy wcześniej zakwalifikowali się w rozgrywkach miejskich. Naszą szkołę reprezentowali: Alicja Hirt, Tomasz Ostasz ,Tomasz Kempny, uczniowie klasy 6a.
Dzień rozpoczął się od odwiedzenia Galerii Sportowej Trofea Adama Małysza w Wiśle. W galerii prezentowane są m.in. Kryształowe Kule, medale olimpijskie, medale Mistrzostw Świata oraz Polski, puchary, odznaczenia, a nawet statuetki Wiktora.

Następnie wszyscy uczestnicy zawodów udali się do hali sportowej w Wiśle gdzie odbył się Wielki Finał Zimowego Testu Sprawności!

Miło nam ogłosić wyniki:

W kategorii dziewcząt: Alicja Hirt zajęła czwarte miejsce,

w kategorii chłopców: Tomasz Ostasz zajął trzecie miejsce.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów oraz dziękujemy rodzicom za umożliwienie startu dzieciom w zawodach.