Kolejne klasy naszej szkoły korzystają ze szprzętu zakupionego w ramach Laboratoriów Przyszłości - programu  Ministerstwa Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Misją programu jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań. Przypomnijmy, nasza szkoła pozyskała ponad 100 000 na zakup nowoczesnego sprzętu do klasopracowni: drukarki 3D, mikroskopy, geniboty, klocki konstrukcyjne i wiele innych.

Co miesiąc będziemy dzielić się zdjęciami z zajęć.

Zachęcamy do przeglądania artykułów wychowawców w poszczególnych klasach. Pojawiają się tam bogate galerie zdjęć z zajęć np. wykorzystanie klocków konstrukcyjnych w 3b